Bar kafe per shitje prane Poliklinikes, Durres

 • 120,000€
Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Type
 • 62
 • m2
Shitet

Bar kafe per shitje prane Poliklinikes, Durres

Rruga Fetah Bllaca, Durrës, Albania
 • 120,000€

Description

Shitet Bar-Kafe me siperfaqe 62 m2 dhe me verande ne shfrytezim 60 m2, aktualisht i dhene me qera. 

 • Address Prane Poliklinikes Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ48499
 • Price: 120,000€
 • Land Area: 60 m2
 • Property Type: Bar / Restorant, Prone Biznesi
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka