Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje te Shkembi Kavajes

 • 500€/m2
Rr. Shkëmbi i Kavajës, SH4, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje te Shkembi Kavajes
Rr. Shkëmbi i Kavajës, SH4, Durrës, Albania
 • 500€/m2

Description

Me siperfaqe 70 m2 dhe 115 m2. Apartamentet ndodhen ne kate te ndryshme me ashensor dhe kane ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallat i ri dhe cilesor ne ndertim. Me pamje nga deti.

 • Address Perballe Hotel Benilva, ne rruge dytesore, Shkembi Kavaje, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46301
 • Price: 500€/m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ46301
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka