Apartament per shitje, te Piccadilly Residence, Tirane.

 • 283,320€
Piccadilly Residence, Rruga Vilave, Lundër 1, Albania.
Per Shitje
Apartament per shitje, te Piccadilly Residence, Tirane.
Piccadilly Residence, Rruga Vilave, Lundër 1, Albania.
 • 283,320€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 141.66 m2. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati 2.

Piccadilly Rezidencë është një koncept vizionar banimi i përbërë nga Apartamente Moderne, Vileta dhe Duplekse.
I pozicionuar në një zonë elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 5 minuta nga qendra e Tiranës.
*Kosto 0 për energjinë elektrike nga panelet diellore.
*Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin
*Siguri 24 orë:Garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës.
*Hapësira të gjelbërta: Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë gati të gjithë perimetrin e kompleksit.
*Parkim i dedikuar:Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial.
*75 NJESI BANIMI: me tipologji të ndryshme arkitektonike, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët. Kompleksi do të përmbajë hapësira rekreative, parkim të dedikuar.
*ORIENTIMI I REZIDENCAVE: Drejt gjelbërimit përpos pamjeve panoramike siguron edhe privatësine e cdo njesie, në një kompleks ku do të ofrohet siguri maksimale dhe asistencë recepsioni 24 ore.

Overview

 • Address Piccadilly Residence, Rruga Vilave, Lundër 1, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57977
 • Price: 283,320€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57977
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 141.66
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli