Apartament i investuar per shitje te Shkembi Kavajes, Durres

 • 100,000€
7GM7+28Q, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament i investuar per shitje te Shkembi Kavajes, Durres
7GM7+28Q, Durrës, Albania
 • 100,000€

Description

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 138 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 3 tualete dhe 3 ballkone. Me pamje nga Shkembi Kavajes.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45913
 • Price: 100,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ45913
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 138
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka