Apartament 3+1 per qera, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.

 • 550€/muaj
Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
Per Qera
Apartament 3+1 per qera, prane Kopshtit Zoologjik, Tirane.
Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
 • 550€/muaj

Description

Jepet me qera apartamenti 3+1 me siperfaqe 150 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhine gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte te mira dhe eshte gati per banim.

 • Address Kopshti Zoologjik Tirane, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54118
 • Price: 550€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ54118
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • muaj

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare