Apartament 2+1 per shitje, ne Golem, Durres.

 • 950€/m2
Golem, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, ne Golem, Durres.
Golem, Albania.
 • 950€/m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75.7 m2. Ka 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 2. Pallat i ri dhe shume cilesor ne punime, ne faze ndertimi. Punimet perfundojne ne Maj te 2025.

 • Address Golem, Albania.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59229
 • Price: 950€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ59229
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 75.7
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka