Apartament 2+1 per shitje, me pamje nga Liqeni Artificial, Tirane.

 • 1,900€/m2
Rruga Peti, Tiranë, Albania.
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, me pamje nga Liqeni Artificial, Tirane.
Rruga Peti, Tiranë, Albania.
 • 1,900€/m2

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 119 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, 2 korridore dhe 1 depo. Apartamenti eshte tolisht i investuar, me mobilie italiane, spote, ndricim i fshehur, tavan i varur, vetratat dopio xhami, gipse etj. Kati i 3 i nje pallati te ri me ashensor. Orientim Lindje-Perendim. Pamje fantastike e Liqenit Artificial. Ndodhet ne nje zone te qete dhe familjare. Ka dhe 2 poste parkimi te mbyllura me qepen me cmim 50 mije euro.

 • Address Rruga Peti, Tiranë, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57301
 • Price: 1,900€/m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57301
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 119
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare