Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti, te Shkembi Kavajes

 • 74,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje me pamje nga deti, te Shkembi Kavajes
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • 74,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, kati 4 pa ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, ka 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga deti dhe shkembi.

Ne cmim eshte i perfshire dhe 1 garazh me siperfaqe 28 m2, me certifikate pronesie.

 • Address Ne rruge dytesore, prane Shkembit Kavajes, Durres.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54370
 • Price: 74,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ54370
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka