Super hotel me pamje nga deti per shitje ne aksin Himare-Sarande.

 • 8,200,000€
Okazion Per Shitje
Porto Palermo, Albania.
Okazion Per Shitje
Super hotel me pamje nga deti per shitje ne aksin Himare-Sarande.
Porto Palermo, Albania.
 • 8,200,000€

Description

Shitet super hotel me pamje nga deti me siperfaqe ndertimi 3330 m2 dhe siperfaqe toke 3920 m2. Hoteli ka 50 dhoma.

 • Address Porto Palermo, Albania.
 • City Himare
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45895
 • Price: 8,200,000€
 • Land Area: 3920 m2
 • Bedrooms: 50
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45895
 • 50
 • Bedrooms
 • 3330
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj