Apartament 145 m2 prane Gjykates Durres

 • 140,000€
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 145 m2 prane Gjykates Durres
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • 140,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 145 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4, eshte pjeserisht i mobiluar, ka 1 ballkon dhe 2 tualete.

 • Address Prane Gjykates se rrethit Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49799
 • Price: 140,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ49799
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 145
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka