Apartament 1+1 per shitje te “Shkolla e Kuqe”, Tirane

 • 120,000€
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje te “Shkolla e Kuqe”, Tirane
Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania
 • 120,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe bruto 71 m2 dhe siperfaqe neto 64 m2.

Kati 4, pallat i ri me ashensor. I sapo restauruar, me punime super cilesore.

Pamje jug-lindje.

 • Address Prane " Shkolla e Kuqe" Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58413
 • Price: 120,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58413
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi