Apartament 1+1 per shitje te Shkembi Kavajes

 • 42,000€
7GM7+P5G, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje te Shkembi Kavajes
7GM7+P5G, Durrës, Albania
 • 42,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 65 m2, kati 2 me ashensor. Apartamenti ka 1 tualet, 1 ballkon dhe eshte pjeserisht i mobiluar.

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ45862
 • Price: 42,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ45862
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka