Apartament 1+1 per shitje te Premium Fafa, Golem

 • 89,000€
FAFA Premium, Golem, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje te Premium Fafa, Golem
FAFA Premium, Golem, Albania
 • 89,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69 m2, kati 2. Apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje te re. Ka 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga deti. Mund te perdoret per banim ose biznes. 

 • Address Prane Premium Fafa, Mali Robit, Golem
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49243
 • Price: 89,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ49243
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 69
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka