Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Durres

 • 65,000€
Hotel Flower & SPA، Kavajë, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Durres
Hotel Flower & SPA، Kavajë, Albania
 • 65,000€

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te me ashensor, organizohet ne 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

I mobiluar ne menyre bashkekohore.

Me parking te personalizuar.

 • Address Te Flower Hotel & Resort, Golem.
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51542
 • Price: 65,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ51542
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka