Ambient per qera, te Tirana Garden Building, Tirane.

 • 1,500€/muaj
Okazion Per Qera
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
Okazion Per Qera
Ambient per qera, te Tirana Garden Building, Tirane.
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • 1,500€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 110 m2. Organizohet ne: 3 ambiente te ndara, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 15. Objekt i vitit 2023. I pershtatshem per zyra. Vendndodhje ideale.

 • Address Rruga e Kavajës, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58074
 • Price: 1,500€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment, Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58074
 • Apartment, Zyre
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova