Ambient biznesi 59 m2 prane Kolegjit Eneida, Durres

 • 125€/muaj
Okazion Qera
Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania
 • Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 59
 • m2
Okazion Qera

Ambient biznesi 59 m2 prane Kolegjit Eneida, Durres

Rruga Stefan Kaculini, Durrës, Albania
 • 125€/muaj

Description

Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe 59 m2, kati i dyte i nje vile 3 kateshe, buze rruge. Shume i investuar dhe i mirmbajtur. Me 1 tualet dhe fasade xhami. E pershtatshme per zyra, etj.

 • Address Rruga Stefan Kaculini, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38462
 • Price: 125€/muaj
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka