Papafingo per shitje te Shkembi Kavajes, Durres

 • 75,000€
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

Overview

Property ID: HZ46325
 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Shitet papafingo me siperfaqe ndertimi 100 m2 dhe siperfaqe verande 50 m2, kati 5 (pa ashensor). E organizuar ne 2+1. Me pamje anesore nga deti. 

 • Address Shkembi Kavajes, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ46325
 • Price: 75,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Sale

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka