Florjan Resulaj

Co-Founder at FF Imobiliare

Ne menyre qe klientet tane te arrin qellimet e tyre une jam perher i gatshem te bej te pamunduren. Duhet te them qe kenaqesia ime me e madhe qendron kur une gjej menyren me...

View My Properties

Fabjan Resulaj

Co-Founder at FF Imobiliare

Me mbi 15 vite eksperience ne tregun e pasurive te patundshme, une ju premtoj nje eksperince blerjeje apo shitjeje si asnje tjeter. Une jam i pranishem ne cdo hap tuaj! Nevojat tuaja jane perparsia...

View My Properties

Jolian Tole

Real Estate Agent

Eksperienca ime ne tregun shqiptar te pronave te patundshme do ju ndihmoj juve te gjeni shtepine e endrrave tuaja.

View My Properties

Jetlir Manga

Real Estate Agent

Te degjoj nevojat e klienteve te mi eshte shume e rendesishme per mua. Sodisfaksjoni juaj ne shitjen apo blerjen e nje prone eshte prioriteti im. Mos ngurroni te me beni nje telefonate dhe se...

View My Properties