Vile ne shitje prane Gjykates se rrethit Durres

 • 400,000€
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
Per Shitje
Vile ne shitje prane Gjykates se rrethit Durres
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • 400,000€

Description

Shesim super vile 4 katshe me siperfaqe totale 436 m2.
Vila eshte e investuar, me punime guri, mermer, cdo gje shume cilesore.

Kati 0 eshte magazine me 3 qepene dhe 2 dalje. Ka 1 tualet dhe eshte i ngritur me 2 shkalle. I pershtatshme per cdo lloj biznesi.
Kati 1 dhe 2 eshte i organizuar ne dy apartamente 1+1, me ballkon rrethues dhe te investuara. Me kaldaja. Aktualisht te dhene me qera, me fitim rreth 700 euro ne muaj.
Kati i 3 eshte i organizuar ne nje apartament me 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje dhe kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Mobilim modern. I punuar me mermer dhe gure. I shtruar me parket druri. Me oxhak multifunksional.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38630
 • Price: 400,000€
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ38630
 • Villa
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 436
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka