Super shtepi private prane Amfiteatrit Durres

 • 160,000€
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Per Shitje
Super shtepi private prane Amfiteatrit Durres
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 160,000€

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe trualli 261 dhe siperfaqe ndertimi 111.5 . Kati 1 eshte garazh por mund te perdoret edhe si magazine, ndersa kati 2 eshte ambjent banimi 2+1, me kuzhine me vete. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, rrethuar nga antikiteti dhe ka super pamje te qytetit te Durresit.

 • Address Prane Amfiteatrit Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ31435
 • Price: 160,000€
 • Land Area: 261 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 111 m2
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ31435
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 111.5
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka