Super apartament me qira mbrapa Bashkise Durres

 • 500€/muaj
Sheshi Liria 15, Durrës, Albania
Per Qera
Super apartament me qira mbrapa Bashkise Durres
Sheshi Liria 15, Durrës, Albania
 • 500€/muaj

Description

Jepet me qira apartament mbrapa Bashkise Durres!

Apartamenti eshte i organizuar ne 1+1, i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me oxhak.
Me verande te madhe te pajisur me zgare dhe tavoline, ambjent i perkryer per barbecue.

 • Address Mbrapa Bashkise Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ44196
 • Price: 500€/muaj
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ44196
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka