Super apartament 2+1 per qera, prane Air Albania Stadium, Tirane.

 • 2,000€/muaj
Arena Kombëtare Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
Per Qera
Super apartament 2+1 per qera, prane Air Albania Stadium, Tirane.
Arena Kombëtare Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
 • 2,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 144 m2 ku siperfaqja e verandes eshte 33 m2. Organizohet ne: sallon sebashku me kuzhinen e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe verande. Apartamenti eshte arreduar ne menyre moderne. Kati 8. Objekt i vitit 2024. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

 • Address Arena Kombëtare Air Albania Stadium, Sheshi Italia, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58200
 • Price: 2,000€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58200
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 144
 • m20

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova