Super apartament 2+1 per qera me pamje deti ne Vollga, Durres

 • 1,200€/muaj
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
Per Qera
Super apartament 2+1 per qera me pamje deti ne Vollga, Durres
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • 1,200€/muaj

Description

Jepet me qera apartament i mobiluar ne menyre moderne, ne zonen me te preferuar te qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te mirembajtur.

Me 2 tualete dhe 1 ballkon.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

 • Address Vollga, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ59020
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ59020
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka