Shitet Objekt Individual 1 km larg Sheshit Skenderbej, Tirane!

 • 2,800,000€
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Per Shitje
Shitet Objekt Individual 1 km larg Sheshit Skenderbej, Tirane!
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
 • 2,800,000€

Description

Objekti eshte 5 kate me 1 kat nentoke. 

Siperfaqe totale ndertimi 1500 m².

Godina eshte e vecuar me mundesi shfrytezimi toke 600 m².

Me ashensor.

Objekti nuk ndodhet buze rruge.

Ka akses shume te mire me Bulevardin Zogu i Pare dhe qendren e Tiranes.

Zone shume e zhvilluar.

 • Address Stacioni i Trenit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57454
 • Price: 2,800,000€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57454
 • Prone Biznesi
 • Property Type
 • 1500
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Compare listings

Compare