Papafingo me qira me pamje nga deti, Durres

 • 1,200€/muaj
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
Per Qera
Papafingo me qira me pamje nga deti, Durres
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • 1,200€/muaj

Description

Jepet me qira apartament i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine ambjent i perbashket, e gjitha me pamje ballore nga deti, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande perreth gjithe apartamentit. Kati 10-te, me ashensor. I mobiluar.

 • Address Plazh, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54794
 • Price: 1,200€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ54794
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka