Apartament per shitje 50 m nga deti ne Vlore

 • 112,000€
Lungomare - Vlore, Vlorë, Albania
Per Shitje
Apartament per shitje 50 m nga deti ne Vlore
Lungomare - Vlore, Vlorë, Albania
 • 112,000€

Description

Shitet apartament me 1+1, me siperfaqe 65.6 m2. I organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon, kushine dhe 1 tualet.

Punimet Parashikohen  te perfundoje ne shtator te 2024

 • Address Lungomare, Vlore
 • City Vlore
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58743
 • Price: 112,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ58743
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Flavjo Berberi

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Flavjo Berberi
 • Flavjo Berberi