Apartament 3+1 te stacioni trenit, Durres

 • 630€/m2
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 3+1 te stacioni trenit, Durres
Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • 630€/m2

Description

Shesim apartament 3+1 kati 8 me ashensor.
Apartamenti ka siperfaqe 180 m2 dhe eshte i organizuar ne
3 dhoma gjumi, dhome pritje-kuzhine, 3 ballkone me pamje nga porti dhe 3 tualete. Ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Address Rruga Dalip Peza, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37626
 • Price: 630€/m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ37626
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 180
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka