Apartament 3+1 luksoz per qera, te Ambasador 2, Tirane.

 • 2,000€/muaj
Air arena tirana, Sheshi Italia, Tiranë, Albania.
Per Qera
Apartament 3+1 luksoz per qera, te Ambasador 2, Tirane.
Air arena tirana, Sheshi Italia, Tiranë, Albania.
 • 2,000€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 3+1. Organizohet ne: sallon, kuzhine gatimi e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe ballkon me pamje te lire. Kati 5 i nje pallati shume te mirembajtur me 2 ashensore. Super i arreduar.

 • Address Air arena tirana, Sheshi Italia, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ58587
 • Price: 2,000€/muaj
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ58587
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Klea Kosova

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Klea Kosova
 • Klea Kosova