Apartament 2+1 per shitje, te rruga re e Portit, Durres

 • 115,000€
Rruga Iljaz Reka, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 2+1 per shitje, te rruga re e Portit, Durres
Rruga Iljaz Reka, Durrës, Albania
 • 115,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te me ashensor. Ka 2 ballkone dhe 2 tualete. I mobiluar.

Apartamenti ka 140 m2 verande ne shfrytezim.

 • Address Rruga e re e Portit, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50220
 • Price: 115,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ50220
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka