Apartament 2+1 per shitje te Liqeni Thate, Tirane

 • 165,000€
Rruga Peti, Sauk, Albania
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 113
 • m2
Shitet

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni Thate, Tirane

Rruga Peti, Sauk, Albania
 • 165,000€

Description

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2, kati 2. Apartamenti ka 2 tualete dhe 1 ballkon.

 • Address Rruga Peti, Liqeni Thate, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ53090
 • Price: 165,000€
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj