Apartament 2+1 me qera, ne Bllok, Tirane.

 • 650€/muaj
Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania.
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
Qera

Apartament 2+1 me qera, ne Bllok, Tirane.

Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania.
 • 650€/muaj

Description

Jepet me qera apartament 2+1. I organizuar ne: sallon, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Kati 5.

 • Address Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ42586
 • Price: 650€/muaj
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla