Apartament 1+1 per shitje te Vila Zogut, Durres

 • 99,000€
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje te Vila Zogut, Durres
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
 • 99,000€

Description

Apartamenti me siperfaqe 78 m2 ndodhet ne zonen e Viles se Zogut ne nje pallat te ri 5-katesh, i pozicionuar mes gjelberimit, qetesise si dhe prane detit. Kati 3-te.

 • Address Te Vila Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54054
 • Price: 99,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Features

Overview

Property ID: HZ54054
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka