Apartament 1+1 per shitje te Fakulteti Inxhinierise Ndertimit, Tirane

 • 88,000€
Rruga Muhamet Gjollesha 1023, Tiranë, Albania
Per Shitje
Apartament 1+1 per shitje te Fakulteti Inxhinierise Ndertimit, Tirane
Rruga Muhamet Gjollesha 1023, Tiranë, Albania
 • 88,000€

Description

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 51 m2, kati 4 pa ashensor.

Apartamenti eshte i rinovuar dhe shitet siç eshte.

 • Address Perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52343
 • Price: 88,000€
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ52343
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 51
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Igli Molla

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla