Ambient biznesi te “Lulishtja e Muzeumit”, Durres

 • 350€/muaj
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
Per Qera
Ambient biznesi te “Lulishtja e Muzeumit”, Durres
Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • 350€/muaj

Description

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 105 m2, i organizuar ne 4 ndarje, me 2 tualete. I pershtatshem per biznes pasi ndodhet ne zemer te bar-kafeve. Mund te shfrytezohet per klinike dentare, zyra, ambient farmaceutik etj. Ambienti ndodhet ne nje vend strategjik dhe eshte i pamobiluar.

 • Address Prane Muzeumit te Deshmoreve, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ38454
 • Price: 350€/muaj
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqan, Prone Biznesi, Zyre
 • Property Status: Per Qera

Overview

Property ID: HZ38454
 • Dyqan, Prone Biznesi, Zyre
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Marsel Blaka

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Marsel Blaka
 • Marsel Blaka