Ambient biznesi per shitje, te Univers City, Tirane.

 • 1,388,400€
Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
Per Shitje
Ambient biznesi per shitje, te Univers City, Tirane.
Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
 • 1,388,400€

Description

Shitet ambient biznesi me siperfaqe totale 534 m2. Kati perdhe. Akses nga hyrja dhe nga parku qendror i kompleksit. I pershtatshem per market, restorant i madh etj

 • Address Univers City, Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Albania.
 • City Tirana
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ57435
 • Price: 1,388,400€
 • Property Type: Prone Biznesi
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ57435
 • Prone Biznesi
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj