Super apartament per shitje te Vila Zogut, Durres

 • 440,000€
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
For Sale
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
 • 440,000€

Overview

Property ID: HZ49443
 • Apartment
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 405
 • m2

Description

Siperfaqe banimi 305 m2

Siperfaqe verande 100 m2

I organizuar ne dhome pritje – kuzhine, 3 dhoma gjumi, gardarobe, lavanteri, 1 ambient qe sherben si zyre dhe 3 tualete. Kati 4.
Apartamenti ndodhet ne zone elitare, rrethuar nga gjelberimi dhe ajri i paster dhe ka pamje pjeserisht nga deti.

 • Address Vila Zogut, Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ49443
 • Price: 440,000€
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj