Zyre per shitje, te Downtown One, Tirane.

 • 1,800,000€
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Per Shitje
Zyre per shitje, te Downtown One, Tirane.
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • 1,800,000€

Description

Shitet zyre me siperfaqe 452 m2. Ndodhet ne katin 15. Me një sipërfaqe prej 77,000 metrash katrorë, Downtown One do t’i japë qendrës së Tiranës një hov të rëndësishëm përmes përzierjes së apartamenteve, dyqaneve, zyrave dhe restoranteve. Kulla 37-katëshe nuk qëndron paralelisht me bulevardin Bajram Curri, por është e rrotulluar në parcelën e saj në mënyrë që fasada kryesore e saj të drejtohet nga Sheshi Skënderbej.

 • Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ54399
 • Price: 1,800,000€
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Per Shitje

Overview

Property ID: HZ54399
 • Zyre
 • Property Type
 • 452
 • m2

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Xhensila Frasholli

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Xhensila Frasholli
 • Xhensila Frasholli