Description

Jepet ambjent me siperfaqe te brendshme 112m2 i ndare ne 4 zyra(2 te bashkueshme). Me tualet, holl dhe kuzhine.

  • Address: Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake!
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 3 Mars, 2020 at 11:49 am

  • Property ID: 32801
  • Price: 16€/m2
  • Property Size: 112 m2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Zyre
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Igli Molla
Igli Molla
+355 69 28 07 746
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

OKAZION : SHITEN NJESI TREGETARE TE QENDRA PAM ME 1700 euro/m2

Shopping Center - Pam, Rruga Shyqyri Brari, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Prone Biznesi

Igli Molla

2 muaj ago

Prone Biznesi

2 muaj ago

1,800€/m2

Shitet apartament 2+1, Tirane.

Rruga e Elbasanit, Albania

Beds: 2Baths: 2: 113.77

Apartament

Fabjan Resulaj

1 vit ago

1,800€/m2

Beds: 2Baths: 2: 113.77

Apartament

1 vit ago

400€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

Algerta Coli

3 vjet ago

400€/muaj

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

3 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Ambient biznesi 60 m2, prane Pallatit te Sportit, Durres

NEXT PROPERTY

Ambjent biznesi 114 m2, prane Juridikut, Tirane.