Zyra per qera, te Kullat Binjake, Tirane.

 • 15€/m2
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Zyra per qera, te Kullat Binjake, Tirane.

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 15€/m2

Overview

Property ID: HZ32842
 • Property Type
 • Zyre
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Jepen me qera ambjente per zyra  me siperfaqe 110 m2 dhe 95 m2. Perbehen nga 1 tualet, holl dhe kuzhine.

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, te Kullat Binjake, Tirane.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ32842
 • Price: 15€/m2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyre
 • Property Status: Qera

Contact Information

Shiko Listimet
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali
 • +355 69 734 3773

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 19€/m2

Jepen me qera ambiente biznesi 250 m2 dhe 139 m2, pas kullave Binjake, Tirane.

 • 19€/m2
Rruga Donika Kastrioti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Baths: 2
 • 250 m2
 • Bar / Restorant, Dyqan, Zyre
Details
 • 12€/m2

Jepen Zyra me QERA TE HEKLA CENTER, Bllok!

 • 12€/m2
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 143
 • Zyre
Details
 • 550€/muaj

Apartament me qera per banim ose per zyra, Rruga Elbasanit, Tirane

 • 550€/muaj
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 110 m2
 • Apartament, Zyre
Details

Compare listings

Compare
Emiljan Peshpali
 • Emiljan Peshpali