Description

Jepen me qera ambjente per zyra  me siperfaqe 110 m2 dhe 95 m2. Perbehen nga 1 tualet, holl dhe kuzhine.

  • Address: Bulevardi Dëshmorët e Kombit, te Kullat Binjake, Tirane.
  • City: Tirane
  • State/county: Shqiperi
  • Country: Albania

Detail

Updated on 3 Mars, 2020 at 4:41 pm

  • Property ID: 32842
  • Price: 15€/m2
  • Property Size: 110 m2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Zyre
  • Property Status: Qera

Page Views

Contact info

Emiljan Peshpali
Emiljan Peshpali
+355 69 734 3773

Enquire about this property

Similar Properties

1,500€/muaj

Jepet vile 3 kateshe me qera, Tirane.

Rruga Isuf Elezi, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Beds: 6Baths: 4

Vila

Emiljan Peshpali

8 muaj ago

1,500€/muaj

Beds: 6Baths: 4

Vila

8 muaj ago

1,300€/muaj

Jepet vile 3-kateshe me qera te Blloku i Vilave Selite, Tirane

Rruga Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite

Beds: 3Baths: 2m2: 300

Vila

Igli Molla

2 vjet ago

1,300€/muaj

Beds: 3Baths: 2m2: 300

Vila

2 vjet ago

400,000€

Shitet dyqan 186 m2 Rruga e Dibres, Tirane

Rruga e Dibrës, Tirana, Albania

m2: 186

Prone Biznesi

Algerta Coli

2 vjet ago

400,000€

m2: 186

Prone Biznesi

2 vjet ago

300€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

Emiljan Peshpali

2 vjet ago

300€/muaj

Beds: 2Bath: 1m2: 100

Apartament

2 vjet ago


PREVIOUS PROPERTY

Ambjent 100 m2 per qera, te RTSH, Tirane.

NEXT PROPERTY

10 dylym toke Bisht Kamez, Durres