Vile per shitje, San Nicolas Resort, Palase.

 • 672,320€
San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • Villa
 • Property Type
 • 690
 • m2
Shitet

Vile per shitje, San Nicolas Resort, Palase.

San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • 672,320€

Description

Shitet vile me siperfaqe totale 690 m2. Organizohet ne: kati perdhe, kati pare, oborr, pishine dhe 2 poste parkimi.

 • Address San Nicolas Resort & Residences, Palasë, Albania.
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ52790
 • Price: 672,320€
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla