Vile per shitje ne Green Coast Resort, Palase

 • 680,000€
Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2
Shitet

Vile per shitje ne Green Coast Resort, Palase

Green Coast Resort & Residences, Palasë, Albania
 • 680,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 150 m2 dhe siperfaqe parcele 215 m2. E organizuar ne dhome pritje, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. E mobiluar. Me parkim 22.6 m2 dhe 113 m2 siperfaqe oborri.

 • Address Palase, Albania
 • City Palase
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ51799
 • Price: 680,000€
 • Land Area: 215 m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj