Vile per shitje ne Green Coast- Palase, Dhermi

 • 359,000€
Palasë, Albania

Overview

Property ID: HZ33754
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 146
 • m2

Description

Vila 132/1 me siperfaqe te brendshme 145.9 m2 dhe siperfaqe parcele 287 m2. Vila eshte e organizuar ne apartament 2+1 me oborr 4.2 m2 dhe siperfaqe parkimi 23.7 m2.

 • Address Palase , Dhermi
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33754
 • Price: 359,000€
 • Land Area: 287 m2
 • Bedrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj