Vile me super pamje ne Drimadhes

 • 590,000€
Drymades Inn, Rruga Perivolo, Dhërmi, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 6
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 360
 • m2
Shitet

Vile me super pamje ne Drimadhes

Drymades Inn, Rruga Perivolo, Dhërmi, Albania
 • 590,000€

Description

Shitet vile me siperfaqe ndertimi 360 m2 dhe siperfaqe trualli 540m2. Njolla e ndertimit ne katin 0 eshte 87.5 m2 dhe pjesa tjeter e siperfaqes eshte dedikuar qetesise e bukurise se natyres. Vila eshte e organizuar ne 3 kate, secili kat ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome pritje/ kuzhine dhe 1 tualet. Investimi i brendshem dhe i jashtem eshte i nje cilesie te larte, i bere vitet e fundit me markat me te mira ne treg. Vila ka nje pishine me pamje nga deti, kopesht te gjelberuar e te kujdesur ne detaje dhe pamje te mrekullueshme ne 360°.

 • Address Drimadhes, Vlore
 • City Dhermi, Vlore
 • Country Albania

Details

 • Price: 590,000€
 • Land Area: 540 m2
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet
Florjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Florjan Resulaj
 • Florjan Resulaj