Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe toke 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2. Vila ka 5 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare. Me pishine. Me dokumenta te rregullta.

 • Address: Prane Hotel Prestige, Golem Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Tetor 11, 2019 at 8:52 am

 • Property ID: 29965
 • Price: 240,000€
 • Property Size: 160 m2
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

189,000€

Apartament per shitje te Kompleksi Lura

Fshati Turistik Lura, Durres

Beds: 3Bath: 1: 130

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

189,000€

Beds: 3Bath: 1: 130

Apartament

3 vjet ago

51,000€

Apartament 2+1 ne Plazh, Durres

Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

Beds: 2Bath: 1m2: 122

Apartament

Fabjan Resulaj

3 vjet ago

51,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 122

Apartament

3 vjet ago

63,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 116

Apartament

Marsel Blaka

7 muaj ago

63,000€

Beds: 2Bath: 1m2: 116

Apartament

7 muaj ago

60,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

Fabjan Resulaj

5 muaj ago

60,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 65

Apartament

5 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 prane Ures Dajlanit, Plazh Durres

NEXT PROPERTY

Njesi biznesi me qera 43 m2, prane Gjimnazit Partizani, Tirane