Vile me pishine prane Hotel Prestige, Golem Durres

 • 240,000€
Rruga Clirimi, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Vile me pishine prane Hotel Prestige, Golem Durres

Rruga Clirimi, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 240,000€

Overview

Property ID: HZ29965
 • Property Type
 • Vila
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160
 • m2
 • 300
 • Lot m2

Description

Shitet vile 2 kate me siperfaqe toke 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 160 m2. Vila ka 5 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare. Me pishine. Me dokumenta te rregullta.

 • Address Prane Hotel Prestige, Golem Durres
 • City Durres
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ29965
 • Price: 240,000€
 • Land Area: 300 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 2,700€/muaj

Jepet me qera vile, Tirane.

 • 2,700€/muaj
Kompleksi Sun Rise, Tirane
 • 330 m2
 • Vila
Details
 • 2,500€/muaj

Vile me qera te Residenca Long Hill, Tirane.

 • 2,500€/muaj
Lundër, Albania
 • Beds: 3
 • Baths: 3
 • 220 m2
 • Vila
Details

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj