Price Range: From to

Description

Shitet vile 2 kateshe me siperfaqe 250 m2 dhe siperfaqe toke 700 m2. Vila ka 3 dhoma gjumi, dhome pritje dhe ngrenie si dhe 3 tualete. Me pishine dhe oborr te gjelberuar.
Me sherbim sigurie 24 ore ne 345 dite te vitit.

 • Address: Golem, Durres
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Country: Albania

Detail

Updated on Shkurt 25, 2019 at 10:20 am

 • Property ID: 17635
 • Price: 590,000€
 • Property Size: 250 m2
 • Land Area: 700 m2
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Page Views

Contact info

Fabjan Resulaj
Fabjan Resulaj
+355 (0)69 85 48 550
Facebook Linkedin Google Plus

Enquire about this property

Similar Properties

220,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

Fabjan Resulaj

8 muaj ago

220,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 130

Apartament

8 muaj ago

38,000€

Apartament 70m2, prane Hotel Adriatik, Plazh, Durres

Rruga Pavarësia, Plazh, Durrës 2000, Albania

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

Marsel Blaka

3 muaj ago

38,000€

Bed: 1Bath: 1m2: 70

Apartament

3 muaj ago

36,000€

Apartament 2+1 prane Hotel Adriatik 2, Golem

Pas Shkembit te Kavajes, Golem , Durres, SH4, 2000, Albania

Beds: 2m2: 90.6

Apartament

8 muaj ago

36,000€

Beds: 2m2: 90.6

Apartament

8 muaj ago

115,000€

Apartament 3+1, i mobiluar perballe Portit te Durresit

Rruga Tregtare Lagjja 1, Durrës, Albania

Beds: 3Baths: 2m2: 157

Apartament

Fabjan Resulaj

11 muaj ago

115,000€

Beds: 3Baths: 2m2: 157

Apartament

11 muaj ago


PREVIOUS PROPERTY

Shitet papafingo 3+1 ne qender te Tiranes

NEXT PROPERTY

Shitet toke 1400 m2 ne Pogradec