VILE LUKSOZE PER QERA, GREEN COAST RESORT, PALASE

 • 16,000€/muaj
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
Per Qera
VILE LUKSOZE PER QERA, GREEN COAST RESORT, PALASE
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • 16,000€/muaj

Description

 • E mobiluar ne menyre moderne
 • Pjese e nje prej resorteve me te mira qe te fal komoditet, siguri dhe qetesi.
 • Vetem me qera mujore
 • Address Green Coast Resort, Palase
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ47713
 • Price: 16,000€/muaj
 • Property Type: Villa
 • Property Status: Per Qera

Features

Overview

Property ID: HZ47713
 • Villa
 • Property Type

Mortgage Calculator

Monthly
 • Down Payment
 • Loan Amount
 • Monthly Mortgage Payment
%
%

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj