Vile individuale per shitje ne Rolling Hills 2, Tirane

 • 1,300,000€
Rolling Hills, Tiranë, Albania
 • Villa
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 7
 • Bathrooms
 • 496
 • m2
Okazion New Construction Shitet

Vile individuale per shitje ne Rolling Hills 2, Tirane

Rolling Hills, Tiranë, Albania
 • 1,300,000€

Description

Okazion !!

Shitet vile individuale me siperfaqe ndertimi 496 m² dhe siperfaqe parcele 589 m².

Vila eshte e organizuar ne 5 dhoma gjumi dhe 7 tualete.

 • Address Rolling Hills 2, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ50190
 • Price: 1,300,000€
 • Land Area: 589 m2
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 7
 • Property Type: Villa
 • Property Status: New Construction, Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla