Vile individuale per shitje ne kompleksin Green Garden, Bërzhitë !

 • 190,000€
Bërzhitë, Albania.
Shitet

Vile individuale per shitje ne kompleksin Green Garden, Bërzhitë !

Bërzhitë, Albania.
 • 190,000€

Overview

Property ID: HZ39638
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 180
 • m2

Description

Vila ka siperfaqe trualli 341 m2 dhe siperfaqe ndërtimi 180m2. Kompleksi ku ndodhet vila 2-katëshe, 8km larg qëndrës së Tiranës, është i pozicionuar në faqe kodre me drejtimet Lindje/Jug-Lindje me pamje panoramike pranë kurorës së pyjeve të motshme dhe nga shtrati i lumit Erzen.Administrim dhe mirëmbajtje 24 orë.Organizimi i vilës 2-katëshe : – Kati i parë : ambjent ndenje i bollshëm , kuzhinë e veçuar, 1 tualet, depo, 1 dhome miqsh/studio dhe një verandë e lezetshme me dalje ne kopësht/pishinë.Kati i dyte : 3 dhoma gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet.Vila ka garazh të hapur, e menduar për dy makina. Mundësi për pishinë.Me dokumenta të rregullta. 

 • Address Bërzhitë, Albania.
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ39638
 • Price: 190,000€
 • Land Area: 341
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Contact Information

Shiko Listimet

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Igli Molla
 • Igli Molla