Vile e mobiluar per shitje ne Rolling Hills, Tirane

 • 1,480,000€
Rolling Hills, Albania

Vile e mobiluar per shitje ne Rolling Hills, Tirane

Rolling Hills, Albania
 • 1,480,000€

Overview

Property ID: HZ33792
 • Vila
 • Property Type
 • 673
 • m2
 • 944
 • Lot m2

Description

Shitet vile me siperfaqe toke 944 m2 dhe siperfaqe ndertimi kati nentoke 250 m2, kati perdhe 264 m2 dhe kati 1 me siperfaqe 159 m2.

 • Address Rolling Hills, Tirane
 • City Tirane
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ33792
 • Price: 1,480,000€
 • Land Area: 944 m2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet

Features

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj
 • +355 (0)69 85 48 550

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Similar Listings

 • 15€/m2/muaj

Ambjent biznesi 760 m2 te Twin Towers, Bulevardi Deshmoret e Kombit

 • 15€/m2/muaj
Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tiranë, Albania
 • 760 m2
 • Prone Biznesi
Details
 • 50,000€

Per shitje 1+1 prane Rruges se Elbasanit, Tirane

 • 50,000€
Rruga Fuat Toptani, Tiranë, Albania
 • Bed: 1
 • Bath: 1
 • 60 m2
 • Apartament
Details
 • 80,000€

Apartament 2+1 mbrapa Concord Center, Tirane.

 • 80,000€
Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 95 m2
 • Apartament
Details
 • 119,000€

Apartament 2+1, te 21 Dhjetori, Tirane.

 • 119,000€
Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Beds: 2
 • Baths: 2
 • 103 m2
 • Apartament
Details

Compare listings

Compare
Search
Price Range Nga Per
Other Features
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj