Vile buze detit te Green Coast Resort Palase Dhermi

 • 1,500,000€
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
Shitet New Construction
Green Coast Resort & Residences, AL, Palasë 9425, Albania
 • 1,500,000€

Overview

Property ID: HZ37883
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Garage
 • 240
 • m2

Description

Shesim vile brezi 1 buze detit me siperfaqe ndertimi 240 m2 dhe siperfaqe verande 120 m2. Vila ka pishine me permasa 11 m x 3.5 m dhe oborr me siperfaqe 580 m2.

 • Address Green Coast Resort & Residences, Palase
 • City Dhermi
 • Country Albania

Details

 • Property ID: HZ37883
 • Price: 1,500,000€
 • Land Area: 580 m2
 • Garage: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Shitet, New Construction

Contact Information

Shiko Listimet
Fabjan Resulaj

Enquire About This Property

Similar Listings

Compare listings

Compare
Fabjan Resulaj
 • Fabjan Resulaj